Välkommen till Centrumkyrkan,
Mariannelunds frikyrkoförsamling

Nu kan du ge med swish!

Swish är en app som du kan ladda ned till din smartphone och använda för snabba och säkra betalningar direkt från ditt bank-konto. Appen finns både för iPhone och Android-telefoner och kan laddas ned från Apples App Store eller Google Play. För att det hela ska fungera behöver du också ha Mobilt Bank-ID installerat i din telefon.

Det nummer du anger för att ge din gåva till Centrumkyrkan är: 123 276 50 55

I meddelandefältet kan du ange vad din gåva ska gå till, till exempel församlingen, fastigheten eller missionen. Du kan också använda Swish för att betala vid servering eller andra arrangemang!swish_logo-630x315

 

0 kommentarer

Skriv en kommentar

Din e-postadress kommer inte publiceras. Obligatoriska fält är märkta *